PO E LOZNI DHE JU? Sidrit Bejleri zbulon se si po i kalon ditët e karantinimit – AlpeGossip
PO E LOZNI DHE JU? Sidrit Bejleri zbulon se si po i kalon ditët e karantinimit

PO E LOZNI DHE JU? Sidrit Bejleri zbulon se si po i kalon ditët e karantinimit

Sidrit Bejleri ka publikuar së fundmi në llogarinë e tij në ‘Instagram’ një foto me të cilën i ka kthyer të gjithë pas në kohë. Këngëtari ka ndarë me ndjekësit një foto të lojës së vjetër “Shtet, Qytet”, duke i bërë të gjithë të ndjejnë nostalgji për atë kohë. “Në fakt nuk ka qenë fiks kështu, eh i erdhi sërish koha me e lujtë.

Do ia dalim, dashtë zoti”, ka shkruar Bejleri krah postimit të fundit ku nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta.