“PO KUJTOHEM…”/ Bodybuilderja shqiptare tregon format dhe muskujt e barkut: Vetëm me mbathje në tualet, lan dhëmbët dhe… – AlpeGossip
“PO KUJTOHEM…”/ Bodybuilderja shqiptare tregon format dhe muskujt e barkut: Vetëm me mbathje në tualet, lan dhëmbët dhe…

“PO KUJTOHEM…”/ Bodybuilderja shqiptare tregon format dhe muskujt e barkut: Vetëm me mbathje në tualet, lan dhëmbët dhe…

Bodybuilderja shqiptare, Dorina Mema, ka publikuar disa foto sot paradite në Instagram, teksa tregon format perfekte para pasqyrës.

Vetëm me mbathje dhe një gjysëm body të zezë, ajo ka shkrepur disa foto duke larë dhëmbët, por nuk ka nguruar të vërë në dukje muskujt e tonifikuar të barkut. Edhe djemtë do i kishin zili.

“Irsi thot se sot abdominali im eshte ne diten perfekte te tij tani po kujtohem si ka qene dieta e kesaj jave qe ta transformoj ne program”, shkruan Dorina krahas fotove.