PRINDËR SËRISH? Arbana dhe Edi janë gati t’i bëjnë një motër Jonit dhe Diellit – AlpeGossip
PRINDËR SËRISH? Arbana dhe Edi janë gati t’i bëjnë një motër Jonit dhe Diellit

PRINDËR SËRISH? Arbana dhe Edi janë gati t’i bëjnë një motër Jonit dhe Diellit

Me një foto nga udhëtimi i fundit me Jonin, Arbana ka zbuluar se është gati për t’u bërë mami për herë të tretë. Moderatorja ka publikuar një video ku shihet Joni duke mësuar se si të mbajë motrën në krahë.

“Jemi gati për motrën”, ka shkruar Arbana duke etiketuar Eduartin në postim.

Dyshja nuk ka treguar asnjëherë më parë për planet për një fëmijë tjetër, ndaj dhe postimi i fundit i Arbanës ka marrë menjëherë vëmendjen.