PUBLIKOI FOTON ME MOZZIK/ Loredana habit me deklaratën: Jam zhveshur për… – AlpeGossip
PUBLIKOI FOTON ME MOZZIK/ Loredana habit me deklaratën: Jam zhveshur për…

PUBLIKOI FOTON ME MOZZIK/ Loredana habit me deklaratën: Jam zhveshur për…

Çifti i njohur i reperëve, Loredana Zefi dhe Mozzik, janë në prag të publikimit të albumit të tyre më të ri.

Të gjithë kishim menduar se ata do të sillnin vetëm një këngë, por Mozzik e Loredana paskan punuar për diçka akoma më të madhe.

“No rich parents” mban titullin ky album dhe të dy kanë ndarë kopertinën e tij në Instagram.

Në imazhin promovues të albumit, çifti pozojnë së bashku në shtrat., Loredana shfaqet shumë sensuale, teksa pozon “topless” para Mozzik.

Në këtë postim, vihet re se një prej ndjekësve të Loredanës i ka shkruar në koment “Asnjëherë nuk jam zhveshur për klikime”, duke iu referuar kështu një prej këngëve të saj.

Nga ana tjetër reperja nga Ferizaj i është kundërpërgjigjur ndjekësit duke shkruar: “Jam zhveshur për Mozzikun, bukurosh”.