PUBLIKU KËRKON ARBANËN SI PREZANTUESE/ Ledion Liço ka dy fjalë për të thënë – AlpeGossip
PUBLIKU KËRKON ARBANËN SI PREZANTUESE/ Ledion Liço ka dy fjalë për të thënë

PUBLIKU KËRKON ARBANËN SI PREZANTUESE/ Ledion Liço ka dy fjalë për të thënë

Sara Hoxha konfirmoi në “Më lër të flas” dy ditë më parë se Ledion Liço do të jetë prezantues i sezonit të tretë të “Big Brother VIP Albania” që starton në 13 Janar. Mirëpo ky ndryshim nuk u prit dhe aq mirë nga ndjekësit, te cilët shprehën hapur në komente mbështetjen për Arbana Osmanin.

Për këto komente, duket se ka ardhur nje reagim nga Ledion Liço.

Ai ka postuar një foto në InstaStory ku shkruan: “Besoni në fillimet e reja”.