Rozana Radi ka një dashuri, ja kush e bën… (FOTO) – AlpeGossip
Rozana Radi ka një dashuri, ja kush e bën… (FOTO)

Rozana Radi ka një dashuri, ja kush e bën… (FOTO)

Artistja e dashur, Rozana Radi ka befasuar të gjithë.

Në llogarinë e saj, Instagram Rozi ka publikuar një foto në të cilën ju prezanton me dashurinë.

Siç duket, Rozi ka një simpati të madhe për qenushin e saj që e quan, Pinuç. “Dashuria Pinuç”, shkruan ajo.

Rozi, prej 6 vitesh është në një lidhje me oficerin e Policisë Gjyqësore të Tiranës, Shpëtim Karakushin. Në një intervistë, ajo pranoi se e kishin në plan martesën dhe do të ndodhte shumë shpejt, ndërsa për të pasur një fëmijë, Rozana tha se do të dëshironte të vinte kurdo që ta kishte shkruar Zoti.