Rudina Magjistarin nuk e kishim parë KURRË kështu! Moderatorja shfaqet pa… (FOTO) – AlpeGossip
Rudina Magjistarin nuk e kishim parë KURRË kështu! Moderatorja shfaqet pa… (FOTO)

Rudina Magjistarin nuk e kishim parë KURRË kështu! Moderatorja shfaqet pa… (FOTO)

Ka bërë siç bëjmë të gjitha kur i biem shkurt: pak buzëkuq dhe nisu. Dhe kur nuk është në studio edhe Rudina Magjistari bëka kështu. Pak buzëkuq dhe kjo është hera e parë që ia shohim sytë kaq të palyer. Sepse çdo ditë e shohim vetëm nga ekrani, pasi ka kaluar më parë nga dhoma e grimit.

Këto janë ditë pushimi dhe Rudina i ka çuar me pushime edhe pudrat e penelat bashkë me fotot televizive dhe ka guxuar të ndajë me të gjithë portretin e pastër veç me një shtresë të lehtë buzëkuqi.