SA BUKUR/ Kim Kardashian shkon në Disneyland me të bijën dhe fotot e tyre bëjnë xhiron e rrjetit – AlpeGossip
SA BUKUR/ Kim Kardashian shkon në Disneyland me të bijën dhe fotot e tyre bëjnë xhiron e rrjetit

SA BUKUR/ Kim Kardashian shkon në Disneyland me të bijën dhe fotot e tyre bëjnë xhiron e rrjetit

Kim Kardashian ka shoqëruar të bijën së fundmi në Disneyland me rastin e ditëlindjes së një prej mikeshave të saj. Ylli televiziv është shfaqur e veshur sportive dhe në formë perfekte, por si gjithmonë nuk mund të mungonte një prekje ekstravagante në veshjen e saj. Kim ishte veshur pa reçipeta dhe e gjithë vëmendja ju kushtua këtij detaji. Ajo kishte kombinuar një kanotiere të bardhë me një palë tuta të lirshme në po të njëjtën ngjyrë dhe kishte hedhur sipër një bluzë sportive me zinxhir.

   

North West, dukej shumë e lumtur dhe nuk ju nda nënës së saj për asnjë çast. Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, Kim u bë nënë për herë të katërt e një djali që erdhi në jetë nga një nënë surrogate.