SALLA PLOTË ME FANSA/ Nëna e Ledrit krenare për të birin: Zemra mal…(FOTO) – AlpeGossip
SALLA PLOTË ME FANSA/ Nëna e Ledrit krenare për të birin: Zemra mal…(FOTO)

SALLA PLOTË ME FANSA/ Nëna e Ledrit krenare për të birin: Zemra mal…(FOTO)

Ledri Vula dhe nëna e tij e kanë treguar shpesh se kanë një marrëdhënie për tu pasur zili. Duke qenë e tillë, Xheraldina nuk harron asnjëherë të jetë mbështetja më e madhe e të birit. Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale ajo tregon hapur se është një nënë mjaft krenare për të birin. Së fundmi Ledri është i angazhuar me disa koncerte të cilët kanë rezultuar mjaft të suksesshëm. Njerëzit kënaqen shumë nga muzika e reperit dhe kjo i bën ata entuziastë.

Në një video të publikuar së fundmi na Xheraldina, Ledri është në koncertin e tij në Maqedoni dhe salla është plot. Kjo është mjaftueshëm që e ëma të jetë shumë e lumtur. Postimin ajo e shoqëron me shkrimin: “Zemra Mal”, dhe vazhdon të falenderojë menaxherin Faton Shoshi.