SEKSI DHE JOSHËSE/ Shihni detajin që transfromoi fytyrën e Taynës (FOTO) - AlpeGossip
SEKSI DHE JOSHËSE/ Shihni detajin që transfromoi fytyrën e Taynës (FOTO)

SEKSI DHE JOSHËSE/ Shihni detajin që transfromoi fytyrën e Taynës (FOTO)

Tayna është një prej repereve shqiptare më të komentuara të momentit, e cila në një kohë shumë të shkurtër arriti të bëhet pjesë e tregut muzikor shqiptar. Këngët e saj tashmë janë kthyer në hite dhe dëgjohen në çdo club.

Ishte kënga “Columbiana” në bashkëpunim me Don Phenom, njëherësh projekti i saj i parë, që e bëri të famshme atë për publikun shqiptar. Më pas vijoi me “Shqipe”, “FAKE” edhe tani me këngën e saj më të fundit “Doruntina” e cila ka të njëjtin sukses me projektet e mëparshme.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan shpesh me ndjekësit e saj foto e video të ndryshme. Në fotot e fundit, Tayna shfaqet shumë sensuale, por ka diçka që tërheq vëmendje te pamja e saj.

Siç shihet në foto, po ta afroni pak, duket se Tayna ka vendosur lente dhe duhet ta pranojmë që duket shumë bukur.

View this post on Instagram

Illest mf.

A post shared by Tayna (@tayna) on