SHERRI/ Aulona Musta “i përvishet” Arbana Osmanit: Skandaloze, poston poza nga plazhi sikur ka brirë ndryshe nga të tjerët – AlpeGossip
SHERRI/ Aulona Musta “i përvishet” Arbana Osmanit: Skandaloze, poston poza nga plazhi sikur ka brirë ndryshe nga të tjerët

SHERRI/ Aulona Musta “i përvishet” Arbana Osmanit: Skandaloze, poston poza nga plazhi sikur ka brirë ndryshe nga të tjerët

Aulona Musta nuk ka nguruar të përcjellë një mesazh thumbues për të gjithë personazhet publik që kanë thyer rregullat e karantinës, dhe madje kanë dhënë një shembull të keq për njerëzit e thjeshtë.

Në një video live në Instagram, moderatorja Musta, duke folur për rregullat që duhen zbatuar për të mbajtur larg pandeminë, ka përmendur dhe një detaj që nuk i ka shpëtuar syrit të saj. Disa nga personazhet e showbiz-it shqiptar kanë zgjedhur që fundjavave të relaksohen në vilat e tyre apo shtëpitë buzë detit. Kjo gjë Aulona Mustës i duket skandaloze.

Por, kujtojmë që disa ditë më parë, ishte Arbana Osmani ajo që u kryqëzua nga ndjekësit pasi postoi foto buzë detit. Duke përmendur detajet e shtëpisë në Durrës dhe fotove nga plazhi, Aulona nuk përmend emër, por është e qartë që i drejtohet moderatores së “Dua të të bëj të lumtur”.