Shtatzënë apo po tallet me ne? Marina Vjollca ''çmend'' sërish fansat me veprimin e saj, shihni çfarë ka bërë (FOTO) - AlpeGossip
Shtatzënë apo po tallet me ne? Marina Vjollca ”çmend” sërish fansat me veprimin e saj, shihni çfarë ka bërë (FOTO)

Shtatzënë apo po tallet me ne? Marina Vjollca ”çmend” sërish fansat me veprimin e saj, shihni çfarë ka bërë (FOTO)

Në mediat online ka disa kohë po përflitet se Marina Vjollca është në pritje të ëmbël. Dyshimet nisën prej disa fotove ku barku i moderatores së njohur dukej pak më i fryrë se zakonisht. Por këto lajme i hodhi poshtë Marina duke thënë se nuk është shtatzënë. Mirëpo dje nisën sërish këto dyshime.

Moderatorja e njohur ka postuar në rrjetin social “Instagram” disa foto nga pushimet që po kalon me Getoarin dhe ndjekësit e saj kanë vënë në dukej barkun pak më të rrumbullakosur se zakonisht.

“U duka shtatzënë apo jo. Aaa shtatzënë Marina, uaaa i duket barku. Ajo është shtatzënë”, ishin disa prej komenteve të fansave.

Ama Marina mesa duket po “luan” pak me fansat pasi ka publikuar një foto ku duket shumë e bukur, por ku nuk ka zbuluar barkun. Të jetë shenjë që është shtatzënë?