“SHUMË INTRIGA”/ Beatrixi rrëfen si asnjëherë më parë për lidhjen 3-vjeçare: Ishte banakier… – AlpeGossip
“SHUMË INTRIGA”/ Beatrixi rrëfen si asnjëherë më parë për lidhjen 3-vjeçare: Ishte banakier…

“SHUMË INTRIGA”/ Beatrixi rrëfen si asnjëherë më parë për lidhjen 3-vjeçare: Ishte banakier…

Pas përfundimit të spektaklit të mbrëmjes së djeshme, banorët pasi kanë ngrënë darkë kanë nisur që të bisedojnë me njëri-tjetrin. Edhe pse ishte vonë, ata nuk kanë ngurruar që të rrëfejnë histori personale.

Një ndër to është Beatrix Ramosaj, e cila aktualisht është një vajzë beqare. Ajo mbrëmë ka folur si asnjëherë më parë për ish-partnerin, të cilin shprehet se e ka dashur shumë.

“Shumë intriga”/ Beatrix Ramosaj rrëfen si

Këngëtarja e njohur ka pranuar se është dashuruar vetëm një herë, pavarësisht se ka dalë më shumë djem. Ajo gjithashtu ka deklaruar se pas ndarjes, i duhet shumë kohë që të shërohet dhe ta marrë veten.

Teksa po fliste me Granititn dhe me Donaldin, Beatrix tha se djali me të cilin ka qenë e lidhur për tre vite, ka marrë pjesë vetëm një natë në “Dancing with the Stars”, gjatë kohës që këngëtarja ishte pjesë e këtij spektakli.

“Shumë intriga”/ Beatrix Ramosaj rrëfen si

Pjesë nga biseda:

Beatrix: Kur e kom pas atë lidhjen, ai djali ka ardh, ka kcy me mu në “Dancing with the Stars”.

Donaldi: Balerin?

Beatrix: Jo, historia që po ju tregoja.

Donaldi: Banakier?

Beatrix: Po. Kemi kërcy bashkë.

Donaldi: Ka qenë në show ai me ty?

Beatrix: Jo, ka qenë vetëm një kërcim që mund të merrje familjarë.

Donaldi: A, s’e mbaj mend.

Beatrix: Na patën vlerësu maksimalisht më duket.

Graniti: Ç’ka ndodhi, a muj me të pyt?

Beatrix: Jam kon tri vjet me atë. Shumë intriga.