SI DY PIKA UJI/ Aktorja e famshme e telenovelave turke paska një motër binjake (FOTO) – AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ Aktorja e famshme e telenovelave turke paska një motër binjake (FOTO)

SI DY PIKA UJI/ Aktorja e famshme e telenovelave turke paska një motër binjake (FOTO)

Hazal Filiz Küçükköse është një nga aktoret më të famshme turke, e cila u bë e njohur në vendin tonë në telenovelën “Dashuri e pafund” me rolin e Zejnepit.

Pavrësisht se është një aktoret më të njohura në Turqi pak kush e di se ajo ka një motër binjake. Ajo quhet Deniz dhe janë si dy pika uji me Hazal, aq sa duket tepër e vështirë për t’i dalluar nëse i shikojmë bashkë.

Është Deniz ajo që në profilin e saj në Instagram publikon më shumë foto me aktoren e famshme. Pavarësisht se ka ndjekësit e saj në Instagram binjakja e aktores duket se ruan një profil më të ulët publik.

View this post on Instagram

🙈3ümüz❤️

A post shared by Deniz&Mesut Çiftçi (@denizkucukkoseciftci) on

View this post on Instagram

@hazalfilizkucukkose ❣️

A post shared by Deniz&Mesut Çiftçi (@denizkucukkoseciftci) on