SI DY PIKA UJI/ Arbenita prezanton motrën dhe të gjithëve i ngelën sytë (FOTO) – AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ Arbenita prezanton motrën dhe të gjithëve i ngelën sytë (FOTO)

SI DY PIKA UJI/ Arbenita prezanton motrën dhe të gjithëve i ngelën sytë (FOTO)

Modelja Arbenita Ismaili është kthyer në një ndër femrat më të ndjekura e të komentuara në rrjete sociale, e cila u bë kryefjala e mediave rozë për shkak të lidhjes me reperin Fero.
Ajo konsiderohet si një ndër femrat më tërheqëse të showbizit, mirëpo me siguri nuk e dinit se Arbenita ka një motër identike me të. Në Instastoryn e saj, modelja ka prezantuar për herë të parë të motrën, e cila është spikere lajmesh në “21TV”.

Motra e saj quhet Almedina dhe siç mund t’a shihni në fotot e mëposhtme, ka ngjashmëri të madhe me Arbenitën.