Silva Gunbardhi flet për vjehrrën: Kur dilja në fillim me Dafin ajo… – AlpeGossip
Silva Gunbardhi flet për vjehrrën: Kur dilja në fillim me Dafin ajo…

Silva Gunbardhi flet për vjehrrën: Kur dilja në fillim me Dafin ajo…

Këngëtarja Silva Gunbardhi është një nga më të dashurat për publikun shqiptar.
Mbrëmjen e sotme ajo ka qenë e ftuar në Top Show Magazine ku përveç muzikës ka folur edhe për jetën e saj private.

Silva u shpreh për marrëdhënien e saj me vjehrrën duke e cilësuar shumë të mirë dhe mjaft mirëkuptuese me njëra-tjetrën.

Ajo thotë se në fillimet e shoqërisë me bashkëshortin e saj, nëna e tij qetësoi gjithnjë sa herë mësonte se Dafi ishte në shoqërinë e Silvës.

Gjithashtu Silva theksoi se në lidhje me marrëdhënien mes të dyjave nuk dëgjon askënd që mund t’i japë këshilla, pasi do ta prishte këtë ekuilibër mes tyre.