“SINGLE APO E LIDHUR?” Fifi u përgjigjet fansave: Eh këtë… (FOTO) – AlpeGossip
“SINGLE APO E LIDHUR?” Fifi u përgjigjet fansave: Eh këtë… (FOTO)

“SINGLE APO E LIDHUR?” Fifi u përgjigjet fansave: Eh këtë… (FOTO)

Ajo gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes së publikut, por pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”, fansat janë akoma më shumë kuriozë rreth jetës së saj private.

Është fjala për këngëtaren e dashur për publikun, Fifi, e cila herë pas here vendos që t’u dedikohet ndjekësve të saj në rrjetet sociale, duke bërë biseda virtuale

Së fundmi, Fifi ka publikuar në “Instastory” një rubrikë “mini-interviste”, ku ndjekësit e saj të shumtë i kanë bërë disa pyetje, dhe ajo është përgjigjur.

E sigurisht që nuk ka munguar pyetja nëse këngëtarja është në një lidhje dashurie apo jo. Përgjigjja e Fifit na ka konfuzuar të gjithëve, duke mos dhënë kështu një deklaratë konkrete.

Ajo u shpreh se, edhe pse shumë njerëz sipas saj duan ta dinë përgjigjen, ajo dëshiron vetëm të thotë se ndihet shumë e lumtur.

“Tregom a je single, a me najkon?”, ka pyetur ndjekësi, duke cituar vargjet e këngës së njohur.

“Single apo e lidhur?”/ Fifi u përgjigjet fansave: Eh