SOT ËSHTË SUPER YLL/ Ja si dukej Liberta Spahiu para se të bëhej e famshme (FOTO) – AlpeGossip
SOT ËSHTË SUPER YLL/ Ja si dukej Liberta Spahiu para se të bëhej e famshme (FOTO)

SOT ËSHTË SUPER YLL/ Ja si dukej Liberta Spahiu para se të bëhej e famshme (FOTO)

Moderatorja e njohur e emisionit “Prive”, Liberta Spahiu ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me jetën private. Ajo është komentuar gjatë në media për lidhjet me këngëtarët e njohur si dhe për pamjen e saj, pasi shpesh herë është cilësuar si një ndër femrat më të bukura shqiptare.
Shumë e ndjekur dhe pëlqyer në rrjetet sociale, Liberta vazhdimisht publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj. Mbrëmjen e djeshme bukuroshja shqiptare është bërë nostalgjike dhe ka publikuar disa foto të para shumë viteve.

Në njërën prej tyre ajo shihet në fëmijëri me flokë të shkurtër dhe baluke, ndërsa në tjetrën në adoleshencë ku siç mund ta shikoni ka ruajtur tiparet e njëjta që ka dhe sot.