TË ADHURUESHME/ Shikoni si duket Eneda Tarifa dhe vajza e saj me të njejtën veshje (FOTO) – AlpeGossip
TË ADHURUESHME/ Shikoni si duket Eneda Tarifa dhe vajza e saj me të njejtën veshje (FOTO)

TË ADHURUESHME/ Shikoni si duket Eneda Tarifa dhe vajza e saj me të njejtën veshje (FOTO)

Këngetarja dhe moderatorja Eneda Tarifa po shijon akoma pushimet verore dhe sigurisht pjesë e tyre është edhe vogëlushja e saj, Aria.
Eneda ka publikuar së fundmi një foto, ku shfaqet e veshur njësoj me të bijën. “Matchy-matchy”, shkruan këngëtarja në foton me Arian, duke zbuluar kështu se dhe ato janë fanse të trendit më të fundit, ku vajza dhe mami vishen njësoj. Edhe pse Aria është akoma e vogël, ajo është kthyer në një shoqe shumë të mirë për Enedën.

Kujtojmë që Aria është vajza e vetme e Enedes dhe Erion Zaloshnjës, e cila erdhi në jetë në vitin 2013.