Të ftuarit në dasmën e Sarës dhe Ledionit/ U detyruan ti paguanin vetë shpenzimet (VIDEO) – AlpeGossip
Të ftuarit në dasmën e Sarës dhe Ledionit/  U detyruan ti paguanin vetë shpenzimet (VIDEO)

Të ftuarit në dasmën e Sarës dhe Ledionit/ U detyruan ti paguanin vetë shpenzimet (VIDEO)

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, është martuar dje me të dashurin e saj prej tre vjetësh, Ledion Liço, me të cilin ka edhe një djalë njëvjeçar me emrin London.

Dasma e çiftit u zhvillua në Como të Italisë kur të pranishëm ishin shumë figura të njohura.

Por, burime të Prive kanë treguar se të gjithë të ftuarit janë detyruar t’i paguajnë vetë shpenzimet e udhëtimit dhe akomodimit.

Destinacioni ku çifti u kurorëzua me martesë është një vend shumë lukszon dhe përrallor në të njëjtën kohë.

 

Shumë urime për Sarën dhe Ledionin 😍

A post shared by Prive.al (@prive.al) on