“TË NDËRROSH BURRË DUHET B…”/ Ja si i kthehet Rudina Dembacaj ndjekëses: Unë kam… – AlpeGossip
“TË NDËRROSH BURRË DUHET B…”/ Ja si i kthehet Rudina Dembacaj ndjekëses: Unë kam…

“TË NDËRROSH BURRË DUHET B…”/ Ja si i kthehet Rudina Dembacaj ndjekëses: Unë kam…

Rudina Dembacaj është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale. Së fundi Rudina i është përkushtuar totalisht palestrës dhe videot ku shihet duke u ushtruar i ndan edhe në Instagram.

Ajo njihet për replikat me ndjekësit të cilët bëjnë komente negative dhe që ende prekin temën e ndarjes dhe lidhjeve të Rudinës.

Por moderatorja ka treguar se i merr me shumë sportivitet edhe komente të tilla. Një prej ndjekësve i shkruan në koment: “Bravo, tregoju miletit setë ndërrosh burrë duhet b….”

Rudina i ka kthyer përgjigje duke përdorur humorin që e karakterizon duke u shprehur: “Hahahahaha po zemër! Edhe nuk duken, unë kam b…për gjithçka”.

Kujtojmë se Rudina i dha fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me Mark Frrokun në martesë, pikërisht në ditën e parë të vitit 2021. Ajo publikoi fotot nga dita e celebrimit dhe ka shprehur dëshirën për të marrë bekimin edhe në kishë.