TË PAPUBLIKUARA MË PARË/ Ja si dukej Arbana Osmani para se të bëhej e famshme (FOTO) – AlpeGossip
TË PAPUBLIKUARA MË PARË/ Ja si dukej Arbana Osmani para se të bëhej e famshme (FOTO)

TË PAPUBLIKUARA MË PARË/ Ja si dukej Arbana Osmani para se të bëhej e famshme (FOTO)

Arbana Osmani mbetet një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar i cili e ka ndjekur që në hapat e parë të karrierës e deri më sot.

Arbana ka preferuar që gjithnjë të mos prononcohet për jetën private, por mbrëmjen e sotme për herë të parë na ka treguar disa foto nga fëmijëria.

Në njërën prej fotove Arbana shfaqet në ditën e parë të shkollës, e veshur me përparësen e bardhë dhe ka shkruar se asokohe ishte shumë e turpshme.

Ndërsa në foton tjetër shohim një Arbana shumë të lezetshme, me flokët me baluke dhe me fustan të bardhë.