“THASH SE E PUTHI NË BUZË”/ Cllevio komenton përqafimin e Stresit me Noizyn – AlpeGossip
“THASH SE E PUTHI NË BUZË”/ Cllevio komenton përqafimin e Stresit me Noizyn

“THASH SE E PUTHI NË BUZË”/ Cllevio komenton përqafimin e Stresit me Noizyn

Përqafimi i Stresit dhe Noizyt gjatë koncertit “Aplha Show”, është komentuar edhe nga Cllevio.

'Thashë se e puthi në buzë', Cllevio komenton

Gjatë një videoje live, Cllevios iu kërkua nga ndjekësit e tij që të komentojë takimin dhe përqafimin e dy reperëve.

'Thashë se e puthi në buzë', Cllevio komenton

“I pashë ore shyqyr. Unë thashë se e puthi në buzë ore. Ishte e puthur e sinqertë nga ana e Stresit se unë e njoh, ishte e puthur me dashuri. Edhe kjo është shenjë e mirë”, u shpreh Cllevio.