“TI DO BËSH GATI VALIXHEN”/ Kujt ia vuri syrin Efi sapo hyri: Sot jam e qeshur, po nesër… – AlpeGossip
“TI DO BËSH GATI VALIXHEN”/ Kujt ia vuri syrin Efi sapo hyri: Sot jam e qeshur, po nesër…

“TI DO BËSH GATI VALIXHEN”/ Kujt ia vuri syrin Efi sapo hyri: Sot jam e qeshur, po nesër…

Efi Dhedhes duket se nuk i ka kaluar akoma inati me Dea Mishel, e cila e futi në nominim së bashku me Kiara Titon dhe Luiz Ejllin, e si pasojë ajo la përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP2”.

Mbrëmë pasi u rikthye në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ajo nisi menjëherë sulmin ndaj Deas, duke i thënë që të nisë të bëjë menjëherë gati valixhet.

Efi tha se do fle në një krevat me Dean, pasi avash-avash do e spostojë dhe do e nxjerrë nga BB VIP, por ajo iu kthye se mund ta largojë atë sërish.

"Ti do bësh valixhet gati që nesër"/ Kujt ia vuri syrin

Pjesë nga biseda:

Efi: Unë do fle me Dean dhe avash-avash do e spostoj

Dea: Do të spostoj unë prapë

Efi: Ti të nisësh valixhet që nesër se sot jam e qeshur. Po nesër do bëjmë gati valixhet e tua.