“TRADHTAR NGELE”/ Lori Hoxha i kthehet Donaldit pas veprimit të fundit – AlpeGossip
“TRADHTAR NGELE”/ Lori Hoxha i kthehet Donaldit pas veprimit të fundit

“TRADHTAR NGELE”/ Lori Hoxha i kthehet Donaldit pas veprimit të fundit

Pas Lorit, rradhën për të qenë e ftuar në “Më lër të flas” e ka patur Sara. Pak orë para transmetimit të emisionit, Donaldi ka postuar një foto që ka nxitur menjëherë reagimin e Lorit.

'Tradhtar ngele', Lori Hoxha i kthehet Donaldit pas veprimit të

Ai ka pozuar me një bluzë ku i ka vendosur vizën emrit të Lorit dhe mban vetëm emrin e Sarës. “Tradhtar ngele”, i shkruan Lori.

'Tradhtar ngele', Lori Hoxha i kthehet Donaldit pas veprimit të

Ndërsa Sara e ka marrë me të qeshura dhe i është përgjigjur: “Haha pagesa për intervistën besoj”.

'Tradhtar ngele', Lori Hoxha i kthehet Donaldit pas veprimit të