TRAVIS SCOTT FESTON DITËLINDJEN/ Kylie Jenner i organizon surprizën “e çmendur” (FOTO) – AlpeGossip
TRAVIS SCOTT FESTON DITËLINDJEN/ Kylie Jenner i organizon surprizën “e çmendur” (FOTO)

TRAVIS SCOTT FESTON DITËLINDJEN/ Kylie Jenner i organizon surprizën “e çmendur” (FOTO)

Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë qenë gjatë gjithë kohës së bashku, që pasi qarkulloi lajmi se reperi e kishte tradhtuar.

Këtë herë, Kylie nuk e ka vazhduar traditën e festave gjigande për ditëlindje, por në vend të saj ka vendosur ta urojë partnerin në një mënyrë të veçantë.

Ajo ka vendosur në një poster gjigand në rrugë foton e vajzës së saj, Stormi dhe një foto të saj. Në poster ajo e quan Travis ‘daddy’ dhe e uron atë duke shkruar ‘Gëzuar ditëlindjen.

Me dashuri, mami dhe Stormi’. Familja gjithashtu organizoi një ‘mini-party’ ku të gjithë u veshën sipas filmit ‘Avengers’.