U AKSIDENTUA ME MAKINË DY DITË MË PARË/ Françeska Jaçe shkon ndez qërinj te Kisha e Laçit (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
U AKSIDENTUA ME MAKINË DY DITË MË PARË/ Françeska Jaçe shkon ndez qërinj te Kisha e Laçit (FOTO+VIDEO)

U AKSIDENTUA ME MAKINË DY DITË MË PARË/ Françeska Jaçe shkon ndez qërinj te Kisha e Laçit (FOTO+VIDEO)

Ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe, është aksidentuar dy ditë më parë në hyrje të rrugës Transballkanike në Vlorë, por fatmirësisht ka marrë vetëm lendime të lehta, klurse makina e saj u kthye pëërmbys në mes të rrethrrotullimit.

Fillimisht u raportua se Jaçe kishte hyrë me shpejtësi në rrethrrotullim dhe për pasojë kishte humbur kontrollin duke u përmbysur. Ndërkohë, vetë Policia nuk jepte arsye për aksidentin por grupi i hetimit ishte ën vendngjarje për sqarimin e gjithë rrethanave të saj.

Dy ditë pas ngjarjes, Fraçeska ka reaguar vetë dhe ka shkuar në Kishën e Laçit për të ndezur qërinj. “Zoti ju ndihmoftë… Faleminderit të gjithëve për telefonatat dhe mesazhet e përzemërta”, shkruan ajo dhe ndan fotot e mëposhtme.

Screenshot_13.jpg

Screenshot_11.jpg

Screenshot_13_copy.jpg