U bë nënë një muaj më parë/ Aktorja e njohur tregon vështirësitë e mëmësisë: A është topuzi…(FOTO) – AlpeGossip
U bë nënë një muaj më parë/ Aktorja e njohur tregon vështirësitë e mëmësisë: A është topuzi…(FOTO)

U bë nënë një muaj më parë/ Aktorja e njohur tregon vështirësitë e mëmësisë: A është topuzi…(FOTO)

Ajo është një aktoret dhe modelet më të njohura mbarë botën dhe bëhet fjalë për bukuroshen Eva Longoria. Ylli i “Shtëpiake të Dëshpëruara” është bërë nën për herë të parë para një muaji duke sjellë në jetë një djalë, Santiago Enrique Baston. Ajo dhe bashkëshorti i saj Jose Baston e kanë konsideruar si një beki m nga Zoti ardhjen në jetë të vogëlushit.

Por si po shkon mëmësia për Evën? Këtë na e ka treguar vetë aktorja nëpërmjet një postimi në Instagram ku duket bashkë me djalin dhe pa make up e me floktë të çrregullt. Ajo pyet modelen e njohur Chrissy Taigen nëse është topuzi i çrregullt modeli zyrtar i flokëve të një nëne që i jep fëmijës gji. Duket se aktorja nuk ka kohë për asgjë tani dhe i është përkushtuar djalit të saj. Sigurisht që për nënat është pak më e veshtirë përkujdesi ndaj fëmijës dhe besoj të gjithë janë dakord në këtë pikë. Gjithsesi Eva duket e mrekullueshme!