U habitëm me çizmet, por s’dinim sa ka kushtuar varësja e Norës në dasmën e saj (FOTO) – AlpeGossip
U habitëm me çizmet, por s’dinim sa ka kushtuar varësja e Norës në dasmën e saj (FOTO)

U habitëm me çizmet, por s’dinim sa ka kushtuar varësja e Norës në dasmën e saj (FOTO)

Këngëtarja Nora Istrefi bën një jetë luksoze dhe këtë nuk e ka fshehur asnjëherë.

Bujë të madhe në media dikur bëri edhe martesa e saj me Robert Berishën disa vite më parë, që dukej përrallore.

Dasma e tyre vazhdon të mbahet ende në mend, si një nga më të bukurat e asaj kohe.

E së fundmi përmes një fotografie të postuar në rrjetet sociale, del  një varëse që Nora kishte në ditën e dasmës, e që është e markës së njohur “Versace”.

Kjo varëse ka kushtuar 1 mijë e 295 euro.

Epo mos u habisni as me varëset as me cizmet e Norës, pasi ajo nuk ka ndërmend të kursejë për tu dukur bukur.