”UNË VUAJ”/ Armina Mevlani tregon për herë të parë problemet me ankthin – AlpeGossip
”UNË VUAJ”/ Armina Mevlani tregon për herë të parë problemet me ankthin

”UNË VUAJ”/ Armina Mevlani tregon për herë të parë problemet me ankthin

Armina Mevlani ka vendosur t’u përgjigjet pyetjeve të shumta nga fansat të cilët janë kuriozë të dinë më shumë për jetën e saj. Një ndër pyetjet që i është bërë Arminës, ka të bëjë me ankthin, një problem për të cilin së fundmi po flasin hapur shumë personazhe të njohur.

Armina ka treguar se vuan nga ankthi, por për fat të mirë nuk ndodh shpesh.

Fashionistja i ka dhënë edhe një këshillë fansave, të bëjnë shumë joga.

“Besoj se të gjithë në një moment të caktuar vuajmë nga problemet e ankthit. Është normale të ndihesh e pasigurt sepse asgjë nuk është e sigurt në jetë. Unë vuaj nga stomaku kur kam kriza paniku dhe ankthi, por ndodh në periudha të caktuara jo shpesh. Përpiqem të shoh anën pozitive të gjërave dhe të bëj shumë yoga”, shkruan Armina.