“VEÇ TA ARRIJ ATË DITË”/ Ardit Gjebrea emocionohet me pyetjen e Anna-s (FOTO) – AlpeGossip
“VEÇ TA ARRIJ ATË DITË”/ Ardit Gjebrea emocionohet me pyetjen e Anna-s (FOTO)

“VEÇ TA ARRIJ ATË DITË”/ Ardit Gjebrea emocionohet me pyetjen e Anna-s (FOTO)

Marrëdhënia e tij me të bijën është kaq e bukur dhe e drejtpërdrejtë, saqë Ardit Gjebrea nuk i mban dot për vete situatat e ëmbla që krijohen mes tij dhe Anna-s.

Këtë hera ai ka treguar në Instagram një moment të veçantë që ka pasur me të bijën kur ajo e ka pyetur se kush do ta shoqërojë drejt altarit.

Arditi është shprehur se dëshiron shumë të vijë ajo ditë kur ai të martojë vajzën e tij:

Anna: Babi, ti do më shoqërosh mua kur të martohem?

Mendova: Veç ta mbërrij atë ditë!