VIDEOJA E SEKSIT TË KIM TËRBOI RRJETIN/ Shihni si ka reaguar Kanye – AlpeGossip
VIDEOJA E SEKSIT TË KIM TËRBOI RRJETIN/ Shihni si ka reaguar Kanye

VIDEOJA E SEKSIT TË KIM TËRBOI RRJETIN/ Shihni si ka reaguar Kanye

Vite më parë, videoja e seksit të Kim Kardashian do të ishte një prej skandaleve më të mëdha të showbizz-it çka do të sillte më pas dhe një prej sukseseve më të mëdha televizive ”Keeping up with the Kardashians”.

Ndërkohë që videoja u bë virale, nuk kemi ditur kurrë asgjë mbi reagimin e Kim ndaj saj.

Së fundmi në një intervistë për “The Messy Truth”, Kim Kardashian foli hapur për mbështetjen e palëkundur ndaj bashkëshortit të saj.

“Ai e vendosi veten kundër botës për mua, kur të gjithë i thoshin: ‘Nuk mund të lidhesh me një vajzë që ka dalë në video seks. Nuk mund të lidhesh me një vajzë “reality-show”. Do të shkatërrojë karrierën’.

Të gjithë i thanë këto. Dhe ai më thoshte mua, ‘Nuk do të më tregosh se çfarë të bëj. Do të të tregoj se gjithçka është në rregull’”, tha Kim.