WOW/ Dy Sara Hoxhat u bashkuan dje në këtë festë ditëlindjeje dhe bënë super selfie-n e verës (FOTO) – AlpeGossip
WOW/ Dy Sara Hoxhat u bashkuan dje në këtë festë ditëlindjeje dhe bënë super selfie-n e verës (FOTO)

WOW/ Dy Sara Hoxhat u bashkuan dje në këtë festë ditëlindjeje dhe bënë super selfie-n e verës (FOTO)

Në showbiz-in shqiptar njihen dy Sara Hoxha, dhe më saktë dallimi bëhet kështu, Sara e Ledrit dhe Sara e Lorit

Dhe ja mbrëmë, në një festë të përbashkët ditëlindjeje, dy Sarat më në fund u takuan dhe bënë një super selfie që nuk mund të mos ta ndanin me të tjerët.

Ka qenë bukuroshja e reperit Ledri Vula ajo e cila publikoi në Instastory foton me Sarën ndërsa shkruante: “Nuk mund të gjeja dikë më të mirë për të ndarë emrin”.

Dy Sarat dukeshin tepër në formë të veshura elegante, njëra me fustan në ngjyrë rozë dhe tjetra në fustan të zi.

Vajzat ishin pjesë e festës së organizuar për ditëlindjen e mikeshës së tyre, Sonela Lamaj, ku kaluan disa momente të gëzueshme mes miqsh.