Xhensila filloi duke dhënë sinjale: Zbulon gjininë e fëmijës me këtë detaj (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila filloi duke dhënë sinjale: Zbulon gjininë e fëmijës me këtë detaj (FOTO)

Xhensila filloi duke dhënë sinjale: Zbulon gjininë e fëmijës me këtë detaj (FOTO)

Ndoënse prej disa javësh mediat rozë gumëzhijnë nga lajmi i shtatzënisë së saj, Xhensila Myrtezaj ende nuk e ka pranuar publikisht një gjë të tillë.

Megjithatë, konfirmimi i lajmit të bukur duket se është fare pranë tashmë, pasi dyshohet se këngëtarja sapo ka zbuluar gjininë e fëmijës që po pret me anë të një detaji.

Ditën e sotme, Myrtezaj ka postuar në Insta Story një foto të thonjve të saj të sapo bërë dhe ajo që bie në sy, është fakti që ajo ka zgjedhur ngjyrën rozë dhe detajet me fjongo, duke i lënë të gjithë të kuptojnë se ajo është në pritje të një vajze.

Kështu bënë të ditur pak ditë më par ëdhe burime pranë këngëtares, që bënë të ditur se Xhensila dhe Besi do të bëhen prindër të një vajze dhe se këngëtarja është 5-muajshe shtatzënë.