“XING”! Çfarë “e papriture” ndodhi sot mes Rudinës dhe Bietës (FOTO) – AlpeGossip
“XING”! Çfarë “e papriture” ndodhi sot mes Rudinës dhe Bietës (FOTO)

“XING”! Çfarë “e papriture” ndodhi sot mes Rudinës dhe Bietës (FOTO)

Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo me emisionet e tyre të pasdites janë kthyer në moderatoret më të dashura për publikun, por edhe konkurrente për shikueshmërinë.

Megjithatë si kurrë më parë ditën e sotme dy moderatoret janë shfaqur të veshura njësoj.

Si Rudina, edhe Bieta u shfaqën të veshura me të njëjtin model fustani, por me ngjyra të ndryshme.

Madje dy moderatoret kishin përdorur edhe të njëjtat këpucë.

Fustani i Rudinës është ngjyrë ulliri ndërsa i Bietës ngjyrë bezhë.