“XING PASDITESH”/ Bieta Sulo dhe Anila Çela vishen njësoj (FOTO) – AlpeGossip
“XING PASDITESH”/ Bieta Sulo dhe Anila Çela vishen njësoj (FOTO)

“XING PASDITESH”/ Bieta Sulo dhe Anila Çela vishen njësoj (FOTO)

Pasditen e sotme ra në sy veshja e moderatores Bieta Sulo në emisionin “Ftesë në 5”. Por detaji që shumë prej jush nuk kanë vënë re është fakti që të njëjtin kombinim e ka veshur të premten që lamë pas, Anila Çela, moderatorja e emisionit të pasdites në “Vizion Plus”.

Është rastësi apo jo këtë nuk dimë ta themi, por dy moderatoret që “luftojnë” çdo ditë për audiencë këtë herë kanë bërë ‘xing’ edhe me veshjet e tyre./