Ylli latin, J Balvin ndjek dhe pëlqen vetëm këtë këngëtare shqiptare, por ajo as “follow” në Insta nuk e ka (FOTO) – AlpeGossip
Ylli latin, J Balvin ndjek dhe pëlqen vetëm këtë këngëtare shqiptare, por ajo as “follow” në Insta nuk e ka (FOTO)

Ylli latin, J Balvin ndjek dhe pëlqen vetëm këtë këngëtare shqiptare, por ajo as “follow” në Insta nuk e ka (FOTO)

J Balvin është një prej këngëtarëve më tënjohur latinë dhe ndër më të klikuarit gjithashtu. Si duket suksesi i vajzave shqiptare po pushton vërtet botën dhe fama e tyre rritet dita-ditës. J Balvin së fundmi ka filluar të ndjekë në llogarinë e tij personale në Instagram një prej yjeve shqiptare.

Bëhet fjalë për Dua Lipa. Këngëtarja e HIT-t “New Rules”, këngë kjo që arriti mbi 1 bilion klikime në YouTube ka bërë për vete këngëtarin latin. Përveçse e ka ndjekur J Balvin ka pëlqyer edhe dy fotot e fundit të Dua-s dhe këtë mund ta shihni më poshtë. Epo shumë vajza do donin të ishin në vendin e Dua-s, ndërkohë ajo as nuk e ndjek fare yllin latin.