EDHE SAIMIR MANE I SHTOHET INSTAGRAMIT/ Ermal Mamaqi: Tani që e hapi më duket se do e blejë edhe… – AlpeGossip
EDHE SAIMIR MANE I SHTOHET INSTAGRAMIT/ Ermal Mamaqi: Tani që e hapi më duket se do e blejë edhe…

EDHE SAIMIR MANE I SHTOHET INSTAGRAMIT/ Ermal Mamaqi: Tani që e hapi më duket se do e blejë edhe…

Saimir Mane është një nga sipërmarrësit më të mëdhenj shqiptar dhe pronar i një grupi të investimeve private.
Aktori i njohur i humorit Ermal Mamaqi ka publikuar një foto me të duke i bërë “tag” në Instagram pasi tashmë edhe ai e ka një llogari në këtë rrjet social.

“Mos…Tani që hapi dhe @samirmane_official account ktu, më duket se do e blejë dhe Instagramin…🤣🤣🤣”, shkruan Ermali me humor krahas fotos me biznesmenin shqiptar.