Young Zerka ndryshon totalisht ‘look’, harrojini kaçurrelat e tij/ Pamja do t’ju befasoj (FOTO) – AlpeGossip
Young Zerka ndryshon totalisht ‘look’, harrojini kaçurrelat e tij/ Pamja do t’ju befasoj (FOTO)

Young Zerka ndryshon totalisht ‘look’, harrojini kaçurrelat e tij/ Pamja do t’ju befasoj (FOTO)

Këngëtari Young Zerka ka marrë një vendim të papritur.
Që prej fillimeve të tij ai ka pasur thuajse të njëjtin look duke u përshtatur gjithmonë me muzikën e tij ‘reagge’.

Por tashmë ai ka vendosur të heqë dorë nga kaçurrelat e tij.

“Po i krehim dhe po i presim pak”, – ka shkruar Zerka në një video.

Rezultati final është i befasishëm. Zerka nuk duket më i njëjti me pamjen e tij të re.