ZBULOHET SUPER VILA E LEDRI VULËS/ Ndodhet në një nga zonat turistike më të vizituara (FOTO) – AlpeGossip
ZBULOHET SUPER VILA E LEDRI VULËS/ Ndodhet në një nga zonat turistike më të vizituara (FOTO)

ZBULOHET SUPER VILA E LEDRI VULËS/ Ndodhet në një nga zonat turistike më të vizituara (FOTO)

Këngëtari Ledri Vula është një ndër reperët më të preferuar të momentit, dismos nga femrat të cilat e adhurojnë jo vetëm për muzikën që ai bën, por edhe për pamjen e jashtme dhe fizikun e admirueshëm.

Ky profesion duket se ia ka dhënë fitime të mjaftueshme, jo vetëm për të investuar në klipe të reja, por edhe në pasuri të patundshme.Ai mësohet se ka blerë një vilë madhështore në një prej zonave më të preferuara turistike në Kosovë, në Brezovicën.

Atje Vula ka shtëpinë e prindërve, po mesa duket a zgjedhur të investojë më tepër. Ndërkohë, ju kujtojmë që në Brezovicë, Ledri ka realizuar edhe një klip më herët.