18 VITE MË PARË/ Shihni sa e ëmbël duket Eli Fara (FOTO) – AlpeGossip
18 VITE MË PARË/ Shihni sa e ëmbël duket Eli Fara (FOTO)

18 VITE MË PARË/ Shihni sa e ëmbël duket Eli Fara (FOTO)

Eli Fara njihet si një ndër këngëtaret me zërin më të ëmbël. Me shumë vite karrierë mbi supe, këngëtarja ja ka dalë të sjellë për publikun për publikun këngë, që ju kanë rezistuar viteve. Përpos zërit Eli ka dalluar gjithmonë edhe për pamjen e jashtme dhe duket sikur për të vitet janë thjesht një numër.

Në një fotografi të publikuar së fundmi në ‘Instagram’ Eli Fara është bërë nostalgjike dhe është kthyer 18 vite pas, në kohën kur performonte në spektaklin “Ëndrrat e një nate vere”. E veshur me fustan të zi dhe me flokët e gjatë Eli duket sikur nuk ka ndryshuar fare. Edhe pse bëhet fjalë për vitet 2000 këngëtarja ka ditur si t’i rezistojë kohës dhe të mbajë veten në formë.