AKSIDENTI I TMERRSHËM/ Flet këngëtarja e njohur shqiptare: Përjetova vdekjen me sy – AlpeGossip
AKSIDENTI I TMERRSHËM/ Flet këngëtarja e njohur shqiptare: Përjetova vdekjen me sy

AKSIDENTI I TMERRSHËM/ Flet këngëtarja e njohur shqiptare: Përjetova vdekjen me sy

E ftuar në emisionin Prive, Flaka Krelani na ka zbuluar mjaft fakte insteresante që nuk i dinim për të në rbrikëm “10 gjërat të cilat nuk i keni ditur”.

Për herë të parë ajo rrëfeu publikisht mbi një aksident që i kishte ndodhur disa vite më parë.

Teksa ishte përpjekur të zhytej me kokë në ujë, këngëtarja duket se ishte përplasur me një gur.

“Në sekond mendova se vdiqa. Ka qenë aksidenti më i tmerrshëm që më ka ndodhur ndonjëheë dhe ku mudn të them se e përjetova vdekjen me sy,” ka rrëfyer ajo.