BËJNË “XING” NË VESHJE/ Lori apo Sara Hoxha, kush duket më bukur sipas jush (FOTOT) – AlpeGossip
BËJNË “XING” NË VESHJE/ Lori apo Sara Hoxha, kush duket më bukur sipas jush (FOTOT)

BËJNË “XING” NË VESHJE/ Lori apo Sara Hoxha, kush duket më bukur sipas jush (FOTOT)

Lori Hoxha është një nga blogeret më të mira shqiptare, gjithnjë trendi dhe model për të gjitha vajzat që duan të duken bukur.

Nga ana tjetër edhe Sara Hoxha, jo motra e Lorit, njihet për faktin se vishet shumë bukur dhe kombinimet e saj kanë tërhqur vëmendjen e shumë vajzave.

Që para zyrtarizimit të lidhjes mes Ledrin Sara numëronte dhjetëra mijëra ndjekës, çka përkthehet në pëlqim të stilit të saj.

Për më tepër dy vajzat janë edhe shoqe, andaj një “xing” në veshje nga ana e tyre nuk është aspak rastësi.

Ditën e sotme Sara postoi dy foto nga ditët e fundit të shtatzëniës, ku shihej e veshur me një xhaketë xhinse që i shkonte shumë.

Mirëpo, të njëjtën xhaketë e ka veshur edhe Lori dikur, sikundër mund ta shihni në foton e mëposhtme.

Nuk e dimë se cila ju pëlqen më shumë por të dyjave iu shkon tepër. Xhaketa xhins është “Jefe Jacket” dhe kushton 495 euro.