“BËNI TIFOZLLËK TË IKI KIARA QË…”/ Çfarë u tha Luizi banorëve sot në mëngjes? – AlpeGossip
“BËNI TIFOZLLËK TË IKI KIARA QË…”/ Çfarë u tha Luizi banorëve sot në mëngjes?

“BËNI TIFOZLLËK TË IKI KIARA QË…”/ Çfarë u tha Luizi banorëve sot në mëngjes?

Mëngjesin e sotëm Luiz Ejlli u ka kërkuar banorëve që të bëjnë tifozllëk që të ikë Kiara Tito që të ikë dhe ai pas saj.

Teksa ndodhej jashtë së bashku me Lorenc Hasramën dhe Elvis Pupën, ai thotë se nëse ikën vetë do rrinë rehat gjithë banorët e tjerë.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Tani ju bëni tifozllëk që të iki Kiara që të iki unë me të, dhe jeni mbretërit. Edhe thoni, na iku se na shurdhoi

Elvisi: Joo

Lorenci: Do e fitojë Gerti pastaj

Luizi: Pse jo, ka katër vende o shok, katër finalista. Kush është ky? Lorenc Hasrama. Lorenci aty me Gertin, kush fiton Big Brother

Lorenci: Kokë më kokë

Luizi: Kokë më kokë, po janë duke u copëtuar të tanë banorët

Elvisi: Kjo është tallje leshi me

Lorenci:

Elvisi: Më hiqni mua thotë