Butrint Imeri bëhet MEME në INSTAGRAM/ Shihni si tallet “Capital T” (VIDEO) – AlpeGossip
Butrint Imeri bëhet MEME në INSTAGRAM/ Shihni si tallet “Capital T” (VIDEO)

Butrint Imeri bëhet MEME në INSTAGRAM/ Shihni si tallet “Capital T” (VIDEO)

Butrint Imeri vazhdon të jetë një nga fytyrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. I talentuar, por edhe mjaft i pëlqyer nga vajzat, ai numëron mijëra ndjekës në llogarinë e tij në Instagram të cilët i mban të përditësuar me foto e video të ndryshme. Së fundmi Butrinti ishte i ftuar në emisioni “NIN”, por një video e shkëputur nga intervista e tij është bërë virale në instagram dhe të gjithë po shkrihen së qeshuri, madje edhe vetë këngëtari.

View this post on Instagram

s'po di as vet a mirë a keq tash 🤔😂

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Nuk po mundohemi ta shpjegojmë fare sepse nuk kuptohet se çfarë po thotë, por komenti i Capital T është epik: “Si ni profesor i jemi i fizikës që kurr se kom marr vesh”, i shkroi ai.

Ke të drejtë Kapo, as ne se morëm vesh.