“ÇFARË I KE BËRË TAYNA-S?” As reperja nuk e njeh veten pas këtij ndryshimi (FOTO) – AlpeGossip
“ÇFARË I KE BËRË TAYNA-S?” As reperja nuk e njeh veten pas këtij ndryshimi (FOTO)

“ÇFARË I KE BËRË TAYNA-S?” As reperja nuk e njeh veten pas këtij ndryshimi (FOTO)

Kërkon gjithmonë që të tërheqë vëmendjen dhe për këtë Tyna e ka gjetur mënyrën: Ndryshon pamje.

Së fundmi këngëtarja u shfaq me një tjetër “look”, shumë ndryshe nga flokët gështenjtë të gjatë, që ishim mësuar.

Pavarësisht se akoma ka eksperimentuar me ngjyrën bjonde, këtë herë reperja nga Kosova u shfaq me flokë më të shkurtër.

Por ndryshimi më i madh duket se vjen nga makijazhi me nuancat e së kuqes dhe lentet jeshile të syve.

“Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Tayna-s?”, shkroi reperja në mbishkrimin e postimit.

Veçanërisht nëse shikoni këtë foto, atëherë do të thoni se reperja nuk njihet:

View this post on Instagram

„Kush je ti dhe cfare i ke bere Taynes?“🤖

A post shared by Tayna (@tayna) on