“ÇFARË ZAKONI TË ALMEDËS NUK E PËLQEN”/ Tolgahan ankohet publikisht: E tepron me… (FOTO) – AlpeGossip
“ÇFARË ZAKONI TË ALMEDËS NUK E PËLQEN”/ Tolgahan ankohet publikisht: E tepron me… (FOTO)

“ÇFARË ZAKONI TË ALMEDËS NUK E PËLQEN”/ Tolgahan ankohet publikisht: E tepron me… (FOTO)

Aktori turk, Tolgahan Sayisman dhe bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi janë padyshim një nga çiftet më të pëlqyer të publikut, por edhe ndër më të komentuarit në media. Së fundmi përmes përgjigjeve që u ka dhënë fansave, Tolgahan ka zbuluar më shumë për marrëdhënien e tyre.

“Çfarë zakoni të Almedës nuk e pëlqen?”, ishte pyetja e fansit të cilit Tolga iu përgjigj duke treguar se bashkëshortja e tepron me pastërtinë.

“Aman mos ta dëgjojë! Por është shumë e rreptë, detajiste dhe e çmendur pas pastërtisë. Pastërtia është gjë e mirë, por në shtëpinë tonë është me tepri”, u përgjigj aktori./Xing.al