“DEMBELET” E SHOWBIZIT/ Njihuni me Vipe-t shqiptare që hoqën dorë nga palestra: Nga Enca tek…(FOTO) – AlpeGossip
“DEMBELET” E SHOWBIZIT/ Njihuni me Vipe-t shqiptare që hoqën dorë nga palestra: Nga Enca tek…(FOTO)

“DEMBELET” E SHOWBIZIT/ Njihuni me Vipe-t shqiptare që hoqën dorë nga palestra: Nga Enca tek…(FOTO)

Fitnessi është kthyer në trend kohët e fundit, ku vipat e showbizit shqiptar postojnë shpesh foto nga stërvitjet e tyre.

Por duket se jo të gjitha femrat e e ekranit shqiptar e kanë këtë pasion për palestrën. Disa ndihen mirë dhe seksi me kilet që kanë edhe disa të tjera ndihen të bekuara nga format që i kanë të perfekte pa nevojën e palestrës.

Redaksia e AlpeNews.al ju sjellë disa nga femrat e showbizit shqiptarë që u tërhoqën nga palestra dhe dashuruan format e tyre trupore.

Ronela Hajati

Këngëtarja njihet për format bombastike dhe tregon se nuk ushtron fittnes. Ajo ndjekë trukun e Beyonces duke veshur 2 palë geta që të duket bombastike.

Big Mama

Femra që bëri ndryshimin drastik dhe nuk njihet më  ka deklaruar se vullneti për palester dhe rregjimin ushqimor i mungonte prandaj zgjodhi rrugën drejt operimeve.

Laura Nezha

Ajo cilësohet një nga femrat me format më të përsosura por vetë Laura ka pohuar se këto forma ja ka falur natyra dhe ajo nuk shkonë fare në palester, pasi nuk i mjafton koha.

Enca

Emri i Encës lakohet shpesh në media për format dhe peshën, por këngëtarja nuk e ka problem dhe ndihet shumë mirë me veten.Kur është pyetur për palestren Enca ka deklaruar se e ka nisur disa herë dhe ka hequr dorë.

Fatma Haxhialiu

Moderatorja e njohur  e cila dallohet për karakterin e çiltër  me anë të një postimi në instagram  ka treguar për fansat se palestra e saj zgjat vetëm 1 javë dhe ajo është shumë dembele.

Përgatiti:AlpeNews.al