DETAJI që na ka shpëtuar të gjithëve te VIDEO që çmendi rrjetin: Nëse do të kisha 24 orë jetë do t'i... (FOTO) - AlpeGossip
DETAJI që na ka shpëtuar të gjithëve te VIDEO që çmendi rrjetin: Nëse do të kisha 24 orë jetë do t’i… (FOTO)

DETAJI që na ka shpëtuar të gjithëve te VIDEO që çmendi rrjetin: Nëse do të kisha 24 orë jetë do t’i… (FOTO)

Videoja e Zogut të Tironës, një personazh shumë karizmatik me babain e këngëtares Valbona Halili bëri xhiron e rrjetit për shkak të një batute që u kthye në virale.
Atë mëngjes Zogu kishte dalë me mikrofon në dorë duke intervistuar qytetarët çfarë do të bënin nëse do i kishin mbetur vetëm 24 orë jetë.

Befas ai u përball me babain e këngëtares së njohur dhe përgjigja e tij “mori dhenë” në internet.

Ai iu përgjigj plot humor:

“Nëse do të kisha 24 orë jetë do t’i bija me dorë”.

Kjo batutë shkriu së qeshuri të gjithë audiencën që po e ndiqte, me siguri edhe përdoruesit e rrjeteve sociale kur e kanë parë videon.

Një tjetër detaj që na kishte shpëtuar nga videoja ishte prezenca e një tjetër personazhi tashmë viral në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për taksistin e famshëm që ka pushtuar fjalorin e çdo të riu me shprehjet e tij dhe Instagramin me rrëfimin e historive personale.