DO TË BËHET PRIND PËR HERË TË PARË/ Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës që do vijë në jetë (FOTO) – AlpeGossip
DO TË BËHET PRIND PËR HERË TË PARË/ Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës që do vijë në jetë (FOTO)

DO TË BËHET PRIND PËR HERË TË PARË/ Jonida Vokshi zbulon gjininë e fëmijës që do vijë në jetë (FOTO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi ka zbuluar mbrëmjen e sotme në finalen “Top Talent”, gjininë e fëmijës që po pret.

Jonida ka treguar se ajo dhe Besniku janë në pritje të një vajze, me anë të një tollumbaceje rozë. Ky moment është duartrokitur nga të gjithë të pranishmit.

Kujtojmë që edhe lajmin e pritjes së ëmbël, Jonida e konfirmoi gjithashtu në “Top Talent”.

Fotot me barkun e rrumbullakosur nuk kanë munguar nga moderatorja bukuroshe e cila po e shijon shumë këtë periudhë në pritje të ëmbël.